image

Chcete mít krásné fotografie z dovolené nebo výletu ?
Chcete se naučit něco víc, nebo si jen vyzkoušet na vlastní kůži práci se zrcadlovkou a využít jejího potenciálu ?
Nejste spokojeni s Vašimi snímky z dovolené či výletu ?
Jste začátečník ?

 

Tak právě pro Vás je tento kurz určen !!!

Naučíte se nejen používat Váš fotoaparát tak, aby jste byli schopni pohotové reakce, ale dostanete spoustu tipů a rad na fotografování v nejrůznějších situacích s minimální výbavou.

Praktickými metodami si osvojíte základy a postupy tak, aby jste si mohli svou dovolenou užít a přívézt si co nejhezčí snímky z dovolené bez strachu a trápením se s fotoaparátem.

Jsem zvyklý se věnovat každému účastníkovi individuálně, proto maximální počet účastníků jsou 4 ! Kurz – workshop je pojat zejména prakticky, s minimální, nezbytně nutnou dávkou teorie. Takže se těšte hlavně na focení, diskuzi a ukázky toho, jak se posunout dále !  Každý bod školení si následně vyzkoušíme a vyhodnotíme, dám Vám každému doporučení a pomůžu Vám posunout se dopředu. Tešte se na workshop plný zábavy, poznávání diskuze a hlavně radosti z lepších fotografií !

Kde probíhá školení ?

Školení probíhá v přátelském stylu a pohodovém prostředí Ateliéru Garáž, jeho zahrady a exteriérech Kladna. Více na našich stránkách:

http://www.ateliergaraz.cz/index.php/kontakt/

http://www.ateliergaraz.cz/index.php/o-atelieru-garaz/

 

Rozvrh školení

 

1. Den školení

 • 9:00 Seznámení a úvodní teorie

  Seznámíme se,  sdělíme si Vaše očekávání a zkušenosti. Lehce se dotkneme základních principů a pojmů fotografování, tak abych Vás nezatížil hromadou informací.

 • 10:00 Ovládání fotoaparátu

  Naučíme se zacházet se základními funkcemi fotoaparátů – vysvětlíme si a hned ukážeme, jak na ostření a měření hodnot expozice.

 • 12:00 – 13:00 Přestávka na oběd
 • 13:00 Světlo a stín

  V této části workshopu se dozvíte to nejdůležitější. Co je to světlo, jak funguje a jak s ním můžeme pracovat a zásadně ovlivnit naše fotografie. Až pochopíte, jak funguje světlo, posunete se ve fotografii mílovými kroky dopředu a zjistíte Váš obrovský potenciál.

 • 16:00 Kompozice a obsahové složky obrazu.

  Krátký workshop, kde budeme pracovat zejména s kompozicí obrazu. Ukážeme si, jak zásadně ovlivňuje kompozice a složky obrazu jeho  vnímání.

 • 17:00 Závěr

  Vyhodnocení dne, za dobrého počasí grilování na zahradě ateliéru, zábava, noční focení – podle nálady, chutě a sil.

2. Den školení

 • 9:00 Ohnisková vzdálenost a clona, kreativní focení

  Naučíme se pracovat zejména s clonou, perspektivou a hloubkou ostrosti k dosažení působivějších snímků.

 • 11:00 Filtry, odrazné desky, stativy  a další příslušenství

  Praktické rady na cestování se zrcadlovkou, co s sebou vzít a co ne. Ukázka důležitých příslušenství, která Vám pomohou při kreativnější fotografii z cest.
  Ukázky praktik k dosažení lepších snímků v situacích, kdy nemáte to, co  by jste zrovna potřebovali.

 • 12:00 – 13:00 Přestávka na oběd
 • 15:00 Individuální školení a workshop podle potřeb a požadavků klientů. (max. cca do 18:00)

 

 

Občerstvení a strava

Základní občerstvení zdarma k dispozici všem účastníkům (voda, káva, čaj drobné pochutiny). Cena neobsahuje obědy, svačiny. Můžete si přivést vlastní jídlo a pití, jídlo lze ohřát. Hned vedle ateliéru je Restaurace U Studničků (pivo, alko, nealko, Pizza, klobásy, utopenci atd.), samoobsluha Coop 300m, Billa 600m od Ateliéru. Viz stránka Kontakt.

Ubytování:

Pokud chcete, můžete přespat v zdarma ateliéru (vlastní karimatka/spacák) či si na zahradě ateliéru postavit stan. Platí pro účastníky dvoudenního kursu.

Cena:

Při zaplacení kursovného nebo zálohy do výše 50% do 29.6.2015 je cena:
 • Za den a osobu v předprodeji 2.000 Kč v případě jednodenního školení.
 • Cena za osobu na celé školení jen 3.500 Kč.
 • Pokud se rozhodnete pro jednodenní školení a budete se chtít účastnit i druhý den, příplatek bude činit 1.750,- Kč, vyjde Vás to tedy o 250 Kč více.

 

Zálohu ve výši 50% uhraďte buď hotově v ateliéru, nebo zašlete na účet 217172751/0600 a jako variabilní symbol uveďte prosím  2016070203. Do poznámky platby uveďte vaše jméno a příjmení. Zbytek uhradíte při příchodu na školení. Částku můžete také zaslat celou, dle Vašeho uvážení. Záloha je nevratná !!!

Při zaplacení kursovného po  29.6.2016, nejpozději v první den školení:
 • Za den  a osobu 2.500 Kč v případě jednodenního školení.
 • Cena za osobu na celé školení jen 4.000 Kč.
 • Pokud se rozhodnete pro jednodenní školení a budete se chtít účastnit i druhý den, příplatek bude činit 2.000,- Kč, vyjde Vás to tedy o 500 Kč více.

Máte zájem o kurz ? Máte nějaký dotaz, připomínky ?

Zavolejte na telefon: +420 606 617 200, nebo mi napište na adresu: marek.garamszegi@gmail.com

 

Ceny jsou definintivní, obsahují všechny poplatky a služby. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH. Pochopitelně vystavíme daňový doklad.

2 thoughts on “2-3.7. 2016 – Kurz „Na dovolenou se zrcadlovkou“ – pouze pro 4 osoby !